Ogłoszenie

Rekrutacja na administratorów trwa !

#1 2013-02-13 13:17:44

Rodrigo De Garcia

Mistrz

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 40
Punktów :   

Dzielnica- San Marco

Nie jest tu zbyt pięknie, to chyba dlatego że ta część miasta jest wręcz opanowana przez kupców i ich stragany. Nie znajdziesz tu miejsca, w którym ktoś nie będzie cię namawiał na kupno swoich, i tak nikomu nie potrzebnych, rzeczy...


Did i ever tell you the definition of insanity ... ?

Offline

 

#2 2013-02-14 10:39:14

Rodrigo De Garcia

Mistrz

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 40
Punktów :   

Re: Dzielnica- San Marco

Rodrigo wchodząc do dzielnicy San Marco, zauważył pełno straganów i ludzi przy nich. Rozglądał się na wszystkie strony, w poszukiwaniu brata. W końcu, na końcu uliczki zobaczył Antonio, wychodzącego z domu, zawołał odrazu:
- Antonio ! Antonio ! Zaczekaj !
Antonio odwrócił się i ucieszył się z mojego widoku, po chwili podszedł do mnie.
- Witaj Rodrigo, co Cię do mnie sprowadza ? - Spytał Antonio
- Przybywam do Ciebie, abyś pomógł mi w rozszyfrowaniu pewnego listu, którego dostałem z Toskanii.
- Hmm, chodź, pokażesz mi go w moim domu. - powiedział Antonio, idąc w strone drzwi swojego domu.

----------------------------------------W Domu Antonio 20 min. później-------------------------------------

- I co ? Odszyfrowałeś może ten list ? - Spytał Rodrigo
- Jeszcze nie... odszyfrowałem zaledwie ćwierć... - Odpowiedział Antonio
- I co ? Co jest tam napisane?
- To po włosku... " uccello nel tempio, una guardia della lama antica è imbattibile " Niestety tego nie rozumiem... - Powiedział Antonio
Rodrigo po chwili zastanowienia, żegna się z Antoniem i wychodzi z domu.
W drodze do Karczmy, Rodrigo rozmyśla, kto może przetłumaczyć te słowa.


Did i ever tell you the definition of insanity ... ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bezprzerwy.pun.pl www.pokevapor.pun.pl www.wladkowo.pun.pl www.ligatyperow.pun.pl www.amw.pun.pl